2 Kasım 2012 Cuma

İzmir İşkur Şubeleri

İzmir İşkur Şubeleri
İŞKUR İzmir İl ve Şube Müdürlükleri adresleri, telefon numaraları, faks numaraları ve mail adresleri. İzmir Meslek Edindirme Kursları. işkur - iş ve işçi bulma kurumu, İzmirde bulunan işkur şubeleri, İş kur İş ve işçi bulma kurumu.
İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü
Telefon(0 232) 441 04 55 - (0 232) 441 13 33 - (0 232) 441 18 48 - (0 232) 441 18 85 - (0 232) 441 11 03
Faks(0 232) 441 10 41
E-Postaizmir@iskur.gov.tr
İl/Şube MüdürüKadri KABAK
Adres1362 Sok. No:29 Çankaya İZMİR
İzmir - Bornova Hizmet Merkezi
Telefon(0 232) 486 16 47 - (0 232) 486 16 27
Faks(0 232) 486 06 92
E-Postabornova@iskur.gov.tr
İl/Şube MüdürüU.Çağatay KIZILGÜNEŞ
AdresMansuroğlu Mahallesi 1593/1 Sokak No:28/A Bayraklı/İZMİR
İzmir - Çiğli Hizmet Merkezi
Telefon(0 232) 386 09 00
Faks(0 232) 386 09 34
E-Postacigli@iskur.gov.tr
İl/Şube MüdürüAylin BULTAN
AdresAnadolu Caddesi No:969 Kat: 1- 2 ÇİĞLİ İZMİR
İzmir - Karabağlar Hizmet Merkezi
Telefon(0 232) 253 57 32 - (0 232) 253 24 48 - (0 232) 237 26 98
Faks(0 232) 237 05 98
E-Postakarabaglar@iskur.gov.tr
İl/Şube MüdürüSevilay ÇIĞA
AdresYeşillik Caddesi 306-1 Karabağlar/İZMİR
İzmir - Konak Hizmet Merkezi
Telefon(0 232) 489 83 72 - (0 232) 482 12 90 - (0 232) 441 18 85
Faks(0 232) 489 54 14
E-Postakonak@iskur.gov.tr
İl/Şube MüdürüFigen Saadet ÖZDEMİR
Adresİsmet Kaptan Mh. 1362 Sk. No.29 Çankaya/İzmir
İzmir - Torbalı Hizmet Merkezi
Telefon(0 232) 856 16 20
Faks(0 232) 855 64 07
E-Postatorbali@iskur.gov.tr
İl/Şube MüdürüMehmet NAYMAN
AdresTepeköy Mh. Kazım Dirik Cad. No: 23 K: 1 Torbalı / İZMİR
Yönetici:
Ekleme: Cuma, Kasım 02, 2012
Kategoriler:
Görüntüleme: kez
Merhaba! Bloguma Hoş Geldiniz:
İzmirin Reklamsız Tek Blog Sitesi
Facebook Adresimize Ziyaretlerinizi Bekliyorum
Facebook Sayfamızı Beğen 'meyi Unutumayın.

Hiç yorum yok

Sorularınızı İletişim formundan iletebilirsiniz.

Tam35 blog izmir © 2009 - 2017